Сторінка інструктора з фізкультури

Інструктор з фізичної культури перебуває у відпустці без збереження заробітної плати по догляду за дитиною згідно ЗУ "Про відпустки" №504 від 15.11.1996

Лобанова Валерія Ігорівна  - інструктор з  фізкультури СДНЗ (ясла-садок) №46 "Краплинка"

Піклуйтеся про своє тіло.Це єдине місце,

де вам доведеться жити постійно.

Джим Рон

Турбота про здоров'я дитини - найважливіша праця вихователя. Від радості до життя, бадьорості наших дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розвиток інтелекту, міцність знання, віра в свої сили. Протягом року з метою поліпшення здоров'я дітей здійснюються фізкультурно - оздоровчі та профілактичні заходи,головна мета яких - формування здоров'язбережувальної компетенції дошкільників.