ТРАВЕНЬ

Конкурсно-розважальна програма до Дня Матері

"Дівочі посиденьки"

В рамках тижня БЖД " Правила для пішоходів шануватимуть люди - скрізь тоді порядок буде!"

06.05. 2024  Вихователем Катречко І. В. було проведено заняття  "Безпека на дорозі"

Мета: виявити рівень готовності дошкільнят вирішувати дорожньо- транспортні ситуації; закріплювати правила дорожнього руху, вчити застосовувати знання, отримані раніше в практичній діяльності. Вдосконалювати вміння дітей розрізняти дорожні знаки ; уважно слухати дорослого та свого товариша; відповідати на запитання. В іграх учити діяти відповідно правил, діяти за сигналом. Закріпляти уявлення дітей про призначення світлофора, про його сигнали.

КВІТЕНЬ, 2024

Підсумкове заняття з математики для дітей старшої групи «Цікава математика»

Програмовий зміст: закріплювати вміння рахувати в прямому і зворотному порядку, лічити від будь-якого числа від 1 до 100, продовжувати вчити складати і розв’язувати задачі, називати слова із протилежним значенням, закріплювати знання про геометричні фігури, розвивати логічне мислення, бажання працювати самостійно, допомагати один одному, виховувати уважність, зосередженість, допитливість.

"Мінна безпека"

Програмовий зміст:ознайомити дітей з вибухонебезпечними предметами; закріпити знання про правила поведінки в надзвичайній ситуації; виховувати розсудливість, обережність,  відповідальність.

День відкритих дверей.

Заняття з розвитку мовлення та культури мовленнєвого спілкування, елементів грамоти "В світі таємничих звуків"

Канікули разом з бібліотекою імені Т.Г.Шевченка

Літературнезанурення до дня Народження Г.К.Андерсена

Березень, 2024

Декада театралізованого образотворення.

ІНСЦЕНІЗАЦІЯ КАЗКИ "БІЛОСНІЦЖКА"

Перші весняні дні, а в нас на підвіконні

радіє сонечку цибулька))

ЛЮТИЙ, 2024

"ВЗУТТЯ"

Програмовий зміст: дати узагальнене поняття «взуття»; ознайомити дітей із видами, назвами взуття залежно від сезону; спонукати імітувати взування; брати участь в іграх;розвивати мовлення, пам'ять, увагу; виховувати охайність, уміння берегти взуття.

"ОДЯГ"

Програмовий зміст:збагачувати знання про предмети одягу для різних сезонів; сприяти засвоєнню правил одягання та зберігання одягу і взуття; жіночого й чоловічого одягу, одягу для дорослих і дітей, а також розрізняти їх; розвивати пізнавальну сферу дітей (мислення, пам’ять, спостережливість, допитливість); виховувати бажання бути охайним, мати привабливий зовнішній вигляд.

"Зимове фіточаювання"

Діти ознайомилися з різноманітними лікувальними травами. Навчилися розрізняти їх за кольором, ознаками, ароматом та смаком. Пригадали яку користь приносять трави для організму людини. Насолодилися смачним та запашним чаєм.

СІЧЕНЬ, 2024

Екскурсія до харчоблоку

Проєкт "Здорова їжа-це здорово!". "Дизайнери корисних страв".
"Майстер -шеф" в дії!!! Сьогодні в групі №3 "Гніздечко "

Проєкт "Здорова їжа- це здорово!". День 2 "Смаколики"

ЗИМОВІ РОЗВАГИ