ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

(ЯСЛА-САДОК) № 46 «КРАПЛИНКА»

У пристосованому приміщенні пологового будинку з 1963 року почали працювати ясла, які з часом були реорганізовані в ясда-садок № 46.

26 травня 1975 року був заснований спеціалізований дошкільний заклад № 51 для дітей з порушенням зору в пристосованому приміщенні на чотири вікових групи. Місць для перебування дітей з вадами зору в садочку не вистачало, тому з ініціативи міського відділу освіти та за проханням батьків в жовтні 1987 року відбулося об’єднання двох дошкільних закладів спеціалізованого дитячого садка № 51 та дитячого садка № 46 на вісім вікових груп, перевагу надавали дітям з порушенням зору.