ТРАВЕНЬ

02.05.24р. діти під час прогулянки мали змогу поспостерігати за весняною квіткою "Маком". Пригадали будову рослини, згадали віршик про мак та відгадали загадку. Помилувалися красою квітки.

КВІТЕНЬ, 2024

30.04.24р. відбулося відкрите заняття для батьків з логіко-математичного розвитку за інноваційною методикою Дж. Кюїзенера "Паличкі чудові - гратися готові".

Програмовий зміст: продовжувати знайомити дітей з паличками Кюїзенера, вчити визначати їх колір, форму, довжину; вчити дітей визначати рівності та нерівності з паличками Кюїзенера та групою предметів; порівнювати смужки за довжиною, висотою; розвивати математичні уміння, логічне мислення, пам'ять, увагу; виховувати бажання працювати самостійно, старанність, наполегливість у роботі.

Матеріал:палички Кюїзенера, зображення Паличок Королев, лінійки, задачі, приклади, шаблони, картинки, альбоми до паличок Кюїзенера, зображення  «Дні тижня», зображення гномів, зорові орієнтири.

Корекційна діяльність: розвиток сенсорних здібностей, зорового сприймання, конструкторських здібностей.

29.04.24р. діти групи №5 "Непосиди", традиційно, прикрашали своїми писанками "Великоднє деревце", а також здійснили екскурсію до бібліотеки Д.І. Чижевського, де мали змогу створити цікаву поробку "Яєчко". Отримали естетичне задоволення від результатів власної праці.

17.04.24р. День відкритих дверей у старшій групі №5  "Непосиди" відбулося заняття "Весняна подорож". Цю подорож супроводжували батьки та діти, а також подруга ЕЙДЕТИКА та MozaBOOK. Зі створеним в ній персональним креативним зошитом педагога - перша ластівка у викоористанні ТЗН.

10.04.24р. в гості до дітей завітали Кропивницькі рятувальники.

БЕРЕЗЕНЬ