Виховна робота 2023/2024 навчальний рік

"Великодній кошик для ЗСУ" зібрано спільно вихованцями "Краплинки", їх батьками та працівниками закладу: малюнки дітей, листівки та обереги, смаколики та засоби гігієни відправилися до Волонткрського штабу Krop:hub Кропивницький, до Волонтерської організації Тетяни СИЛИ та до Госпіталю Ветеранів війни, частинка особисто передана директором Ліліяєю СОРОКОЮ нашим "крилатим" захисникам.

Вже традиційно "краплинки" беруть участь в Міжнародному занятті доброти за ініціативи БФ "Щаслива лапа" та підтримки МОН України. Цікаві матеріали про котів та собак сприяють формуванню у дітей почуття добра, розвивають емпатію, виховують відповідальності тощо.
Однак найкращим вчителем є власний практичний досвід!
Тож дякуємо татусям, матусям, які разом з дітками долучитися до акції "Краплинки добра" та зібрали смаколики й невеличкі, посильні кожному, даруночки для тварин ГО "БІМ"
Збір тривав протягом 26 лютого та до 10:00 27 лютого 2024.
Далі зібрана допомога помандрувала до ГО "БІМ" у супроводі однієї із сімей наших вихованців, які виявили ініціативу взяти на себе цю гуманітарну місію.
Виховання відповідального громадянина своєї країни - то наша спільна місія! Долучайтеся!

29.02.2024 Вихователем Оленою Ляховецькою було проведено ІІІ Міжнародне заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин з вихованцями старшої групи №5 з використанням онлайн матеріалів наданих "Щасливою лапою"та з використанням мультіборду, наданого Управлінням освіти Кропивницької міської ради, що сприяє цифровізації освітнього процесу.

Участь у флешмобі "Щасливі лапки", які допомагають нагадати людям про тварин, що потребують нашої підтримки.

Участь у Всеукраїнському конкурсі "Хвостата фотозона": привертаємо увагу спільноти до проблем безпритульних тварин!

Участь у Всеукраїнському конкурсі Новорічних фото локацій: виховуємо естетичні смаки змалку

Ініціатива ВГО "Асоціація працівників дошкільної освіти" в рамках проєкту "Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні - ТИЖДЕНЬ ГРИ

Казкові гноми не лише, як ляльки-персони, а і як об'єкти сучасного новорічного простору

Подяку закладу від працівників дитячого відділу КОБ для дітей ім.Т.Г. Шевченка за тісну та плідну співпрацю

Напередодні Різдва в закладі відбувся цикл  зимових свят

"Марафон добрих справ" - Освітянська ініціатива від Міжнародного руху "Щедрий вівторок" та НБУ. Добро починається з тебе!

Національний тиждень читання

"Миколайчики - захисникам і захисницям, Миколайчики - воїнам"

06.12.2023р. у СДНЗ №46 відбулася театралізована вистава "Зимова казка" з елементами інтерактиву із циклу розваг «Дорослі для дітей», яку підготували педагогічні працівники закладу за авторським сценарієм музичного керівника Марини Кіріченко.

01.12.2023р. напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю, проведено ряд виховних заходів з метою виховання у дітей  толерантного ставлення до людей  з особливими потребами. Для дітей старших груп №3,№5,№8 спеціалісти установи Анна Балютіна, Ольга Ліпінська, Єлизавета Миколенко, провели захід «Незламні люди».

У середніх та старших групах, вихователями проводилися бесіди, читання художньої літератури, перегляди  мультфільмів щодо толерантного ставлення до дорослих і дітей з особливими потребами.

Літературна зустріч з дитячою письменницею Надією ГАРМАЗІЙ та її рожево-єдинорожковими пригодами

Головний спеціаліст КРУ ГУ Держпродслужби Тамара ТРЕТЯК завітала до наших малюків з бесідою про "хвороби брудних рук"

18.10.2023р. Відкривай та розвивай! - закликає НУМО. з іграми з боксу від НУМО та UNICEF.

Літературний івент разом з письменницею Юлією Хандожинською

Декада української писемності та мови 2023

Відвідування міні-музею предметів українського вжитку "Світлиця"

Цикл занять національно-патріотичного та мовленнєвого спрямування