Практична робота

ПРАКТИЧНА РОБОТА 2023-2024 навчальний рік

09.02.2024

19 січня 2024 року було проведено консультацію-презентацію для педагогів закладу на тему "Гра на перкусійних музичних інструментах", де в цікавій формі було надано музично-теоретичний та практичний матеріал по темі.

В період з 11 по 26 грудня 2023 року в закладі відбувся цикл музично-драматичних дійств - "Цикл зимових свят календарної обрядовості". Виховуємо любов та шану до традицій!

06.12.2023 відбулася театралізована вистава з елементами інтерактиву із циклу розваг "Дорослі для дітей", яку підготували педагогічні працівники закладу за авторським сценарієм музичного керівника Марини Кіріченко. Метою заходу було створення святкового настрою малюкам та розширення знань проо традиції святкування Дня св. Миколая

13.11.2023 в рамках Тижня знань БЖД з вихованцями груп №3 та №8 музичним керівником Мариною КІРІЧЕНКО було проведено тематичну музичну розвагу, де в цікавій ігровій формі діти продовжували ознайомлення із правилами протипожежної безпеки та поводженням з вогнем.

30.10.23в рамках Декади писемності та мовлення відбулася прем'єра сучасної авторської інтерактивної казки музичного керівника МариниКІРІЧЕНКО "Як Кіт паном став". Вдале поєднання слова і музики зробили цей захід цікавим і веселим.

09.10.23р. В групі №5 "Непосиди" пройшла інтерактивна  розвага з елементами лялькового театру "Дивинки з бабусиної скриньки"…,  де малята поринули в чарівний світ лялькового театру.

З 27 по 29 жовтня пройшов цикл свят народної обрядовості "Козацькому роду нема переводу учасниками якого стали вихованці груп №3,5,7,8.

В рамках Тижня Безпеки Життєдіяльності 11.09.23 року діти групи #8 разом з музичним керівником Кіріченко М.В
 відвідали казкове місто дорожніх знаків та поринули в світ захоплюючих пригод. Долаючи перешкоди повернули Світлофору його кольори та закріпили свої знання шляхом цікавої гри.